Огляд преси

2019 рік

20.03.2019 р. в районній газеті «Вісті» №12 до Всесвітнього дня водних ресурсів розміщено статтю під назвою «Вода для всіх».

   У 2019 році "Про відзначення   Всесвітнього дня води", цьогорічна тема якого "Вода для всіх", з метою привернення уваги мешканців України до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення українців.

 

2018 рік

    16.03.2018 р. в районній газеті «Вісті» №11 до Всесвітнього дня водних ресурсів розміщено статтю під назвою «Збережемо воду».

    У 2018 році тема Всесвітнього дня води "Природа для води", кампанія під гаслом "Відповідь у природі" присвячена зменшенню забруднень та охороні навколишнього середовища як заходів по відновленню водної інфраструктури.

    В Україні проблема води стоїть особливо гостро, оскільки наша держава знаходиться в числі тих країн Європи, що мало забезпечені водою.

    Ми повинні добре усвідомити, що все залежить лише від нас. Закликаємо усіх із повагою ставитися до природи і докласти максимум зусиль для збереження річок задля майбутніх поколінь. Кожен із нас повинен зробити якусь хоча б маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів.