Новини

    Пулинське МУВГ проводить підготовку (обкатку) мотокоси FS 450    до роботи, яку було придбано у грудні місяці поточного року.

    5 грудня 2017 року проведено навчання з інженерно-технічними працівниками з питань реалізації і захисту прав людини до Всеукраїнського тижня права.

Прийнято важливий указ Президента України щодо розвитку водного господарства.

З метою забезпечення сталого водокористування Кабінету Міністрів України доручено в термін до 1 грудня 2017 року розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроекти щодо удосконалення системи фінансування та розвитку водного господарства, зокрема, шляхом створення фонду розвитку водного господарства, визначивши джерела його наповнення та напрями спрямування коштів, у тому числі передбачивши можливість зарахування до такого фонду відповідно рентної плати за спеціальне використання води.21 листопада Президентом України П.Порошенко підписано Указ Президента України №381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об’єктів природно-заповідного фонду».

     18 жовтня 2017 року  в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулася колегія за участі начальника Пулинського МУВГ - Кучера Віталія Адамовича. На колегії розглядались питання: 1.Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу області за 9 місяців 2017 року та стан підготовки водогосподарських організацій, об`єктів виробничого призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років і заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у ІV кварталі 2017 року.

     17 жовтня 2017 року в Пулинській районній державній адміністрації відбувся семінар Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за участі провідного інженера з охорони праці Ветраченко М.М та бухгалтера І категорії Грибан Д.В.

    4 жовтня 2017 року о 10 годині на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства відбулася нарада-семінар Житомирського облводресурсів на тему: "Виконання заходів з підготовки експлуатаційних дільниць управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році" за участі головного інженера та спеціалістів експлуатаційних дільниць Пулинського МУВГ.

           12 вересня 2017 року о 11-00 годині в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулася нарада за участі начальника Пулинського МУВГ - Кучера Віталія Адамовича. На нараді розглядалися питання:1.Про виконання заходів з підготовки водогосподарських організацій, об`єктів виробничого призначення та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017 -2018 років; 2.Основні завдання з підготовки меліоративних систем до роботи у 2018 році; 3.Про посилення захисту гідротехнічних споруд від терористичних посягань.

    13 липня 2017 року о 11-00 годині в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулася колегія за участі начальника управління - Кучера Віталія Адамовича. На колегії розглядалось питання:1. Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І півріччя 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2017 року.

    До Дня Конституції України в управлінні встановлено (вивішено) Державний Прапор України на адмінбудівлі. 28 червня 2017 року працівники управління прийняли участь у святкуванні Дня Конституції України.

    26-27.06.2017 р. управління брало участь в тренуваннях, які проводило Управління ДСНС у Житомирській області, щодо перевірки стану реалізації державної політики у сфері ЦЗ населення і територій від надзвичайних ситуацій та організаційної роботи з пожежної та техногенної безпеки районної ланки обласної роботи з питань пожежної та техногенної безпеки районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.

    1 червня 2017 року відбулися урочисті заходи з нагоди професійного свята - Дня працівників водного господарства. Кращим працівникам  були вручені грамоти та подяки.

     12 травня 2017 року проведено позапланове навчання з охорони праці з працівниками управління на тему: "Запобігання нещасним випадкам та профзахворюванням,  підвищення рівня безпеки,  умов та гігієни праці".

   

 04 травня 2017 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася колегія Житомирського обласного управління водних ресурсів  за участі начальника управління - Кучера Віталія Адамовича. На колегії  розглядались підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І квартал 2017 року і заходи щодо забезпечення сталого функціонування галузі у ІІ кварталі 2017 року.

    З нагоди  Дня охорони праці в Україні з 21 по 28 квітня поточного року у кожному структурному підрозділі управління проведено додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам та профзахворювання,  підвищення рівня безпеки й умов та гігієни праці, впровадження сучасних методів культури охорони праці.  Проведено конкурс-огляд на краще робоче місце, переможцем якого обрано столярний цех.

    10 квітня 2017 року працівники Пулинського міжрайонного управління водного господарства  прибирали узбіччя дороги Київ-Чоп в рамках щорічної акції "За чисте довкілля" .

     8 квітня 2017 року управління приймало участь в проведенні щорічної акції - День довкілля (День благоустрою).

     Працівниками управління  проведено впорядкування та прибирання від сміття прибережної захисної смуги р.Тенька та р.Білка,  було  висаджено 160 шт дерев та прибрано територію  на площі 6 га. Ліквідовано несакціонованих сміттєзвалищ 8 шт. Всього вивезено побутових відходів в кількості 4 м³.

 

    5 квітня 2017 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулася колегія за участі начальника управління. Кучер Віталій Адамович доповідав на тему: "Пріоритетні завдання щодо проведення ремонтних робіт на гідротехнічних спорудах,  які задіяні при зарегулюванні води в каналах".

 

    З метою упорядкування користування водними об’єктами на території області, забезпечення їх безаварійної експлуатації, встановлення стану гідротехнічних споруд (гребель, водопропускних, водоскидних споруд) визначення їх власників та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.02.2017 року №64 «Про інвентаризацію водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд, що знаходяться на території сільської, селищної, місцевих рад та за межами населених пунктів» проводиться інвентаризація водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд. Фахівці Пулинського МУВГ включені у склад інвентаризаційних комісій.

15 березня 2017 року проведено відкритий урок з нагоди Всесвітнього дня води. Провідним інженером з використання водних ресурсів Пулинського МУВГ Галиною Іванівною Сівченко з метою підвищення екологічної освіти, виховання дітей та молоді здійснена просвітницько - роз’яснювальна робота серед учнів третього класу Пулинської загальноосвітньої школи, яка спрямована на охорону і поліпшення стану джерел, річок, водойм та раціональне використання водних ресурсів.

 

27 лютого 2017 року з працівниками управління було проведено періодичне навчання та перевірку знань з питань  охорони праці, пожежної безпеки та водного кодексу України.  Результати перевірки знань працівників з питань охорони праці оформлено протоколом засідання комісії  перевірки знань з питань охорони праці.

    Колектив Пулинського міжрайонного управління водного господарства долучився до справи щодо надання гуманітарної допомоги постраждалій громаді м. Авдіївки Донецької області. 02.02.2017 року були зібрані кошти, на які придбали продукти харчування, та передані через приймальний пункт Пулинської райдержадміністрації.

     20 січня 2017 року були проведені збори колективу управління щодо відзначення 98-ї річниці Дня Соборності України, також на адміністративній будівлі встановлено державний прапор.

    10 січня 2017 року головний гідротехнік  Романівської ЕД Пулинського МУВГ - Мельничук Петро Іванович прийняв участь у нараді Романівської  райдержадміністрації з питань використання, охорони та відтворення водних ресурсів.