Новини

    Згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України від 03.08.2018 року № 571 Житомирське обласне управління водних ресурсів перейменовано у Басейнове управління водних ресурсів річки Прип'ять.

  Фахівцями управління в ремонтно-механічній майстерні відремонтовано бульдозер ДЗ-42Г.

 

    Пулинському МУВГ на постійну роботу потрібні ремонтувальники руслові: смт Пулини - 2 чол., с.Чернявка - 1 чол., с.Очеретянка - 1 чол.

    На Романівську ЕД: с.Пилипо-Кошара - 1 чол., смт Миропіль - 1 чол., с. Романівка - 1 чол., с. Булдичів - 1 чол.

     02 серпня 2018 року в рамках Указу Президента України від 11.02.2018р. №44 працівники Пулинського МУВГ долучились до збору коштів на військову частину А 2076 та передали кошти через Пулинську РДА в сумі 3000 грн.

    24 липня 2018 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулася нарада, в якій прийняв участь начальник Пулинського МУВГ  Кучер Віталій Адамович.

7 липня поточного року начальник управління В.Кучер в складі  делегації Житомирської області прийняв участь у масштабному екологічному заході з нагоди «Дня Дніпра – 2018»  організованого за ініціативою Державного агентства водних ресурсів України, з метою привернення уваги українців до головної річки України–Дніпра.

Зазначений захід проходив на Поштовій площі міста Києва під гаслом «Чистий Дніпро починається з тебе».

    28 червня 2018 року ; працівники управління прийняли участь у районних заходах святкування Дня Конституції. 

                27 червня 2018 року проведено навчання з працівниками управління з висвітленням питань правопросвітницького проекту,  зокрема роз`яснені гарантовані їм Конституцією та Законами України права у відповідних сферах.

  

  5-7 червня 2018 року  головний гідротехнік ПМУВГ Кравченко О.І.  пройшла навчання фахівців підрозділів з експлуатації водогосподарських систем в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства. 

    1 червня 2018 року відбулись урочисті збори трудового колективу з нагоди відзначення Дня працівників водного господарства. Присутніх привітали голова районної ради Липко Анатолій Петрович та начальник управління Кучер Віталій Адамович.

     Виконання земляних робіт технікою управління в смт. Пулини.

    У травні 2018 року управлінням виконувались роботи з водовідведення по вулиці Покровській смт. Пулини.

    03 травня 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася колегія, в якій прийняв участь начальник Пулинського МУВГ  Кучер Віталій Адамович.

    З  нагоди  Дня охорони праці в Україні з 23 по 27 квітня поточного року у кожному структурному підрозділі управління проведено додаткові заходи щодо запобігання  нещасним випадкам та профзахворювання,  підвищення рівня  безпеки й умов  та гігієни праці,  впровадження сучасних методів  культури  охорони  праці. 

    26 квітня 2018 року  по вшануванню пам’яті загиблих під час ліквідації на Чорнобильській АЕС колективом управління було прийнято участь в районних заходах біля пам'ятного знаку "Ліквідаторам аварії на ЧАЕС". 

    21 квітня 2018 року був проведений День довкілля (День благоустрою), який проходив в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля". В заходах прийняли участь 46 чоловік. Приведені до належного естетичного та санітарного стану території поблизу водних об'єктів на площі 7 га. Прибрано сміття та ліквідовано 11 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено побутових відходів обсягом 4 м³. Упорядковані території виробничих баз.

    19 квітня 2018 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулась нарада служб охорони праці про підсумки роботи за 2017 рік,  І квартал 2018 року та основні завдання на ІІ квартал 2018 року. В роботі наради прийняла участь провідний інженер з охорони праці Ветраченко М.М.

Виготовлення автобусної зупинки.

     29 березня 2018 року проведено навчання з працівниками управління з висвітленням питань правопросвітницького проекту, зокрема роз`яснені гарантовані їм Конституцією та Законами України права у відповідних сферах.

    20 березня 2018 року проведено щорічне навчання з охорони праці з працівниками управління та ознайомлення  їх з обставинами  та причинами нещасних випадків,  пов`язаних з виробництвом,  які сталися у 2017 році в організаціях галузі.

    15 березня 2018 року проведено відкритий урок з учнями Івановицької ЗОШ присвячений Всесвітньому дню води.

               Проводиться розчистка від снігу території бази управління.

19 лютого 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада, яку проводив начальник управління Василь Азима по підсумках колегії Держводагенства, що відбулася у м.Дніпро 15 лютого 2018року.

У роботі наради прийняв участь начальник Пулинського МУВГ - Кучер Віталій Адамович.

    24 січня 2018 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулась колегія за участі начальника Пулинського МУВГ Кучера Віталія Адамовича, де розглядались наступні питання:

    1.Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу області за 2017 рік.

    2.Оптимізація структури управлінь водного господарства.

    3.Підсумки розгляду кошторисів та штатних розписів управлінь водного господарства на 2018 рік.

 

    Пулинське МУВГ проводить підготовку (обкатку) мотокоси FS 450    до роботи, яку було придбано у грудні місяці поточного року.