Новини

Вчимося надавати першу медичну допомогу

У 2019 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначається під гаслом "Безпечне та здорове майбутнє праці" .

Пулинське міжрайонне управління водного господарства розробило та проводить протягом квітня - травня заходи направлені на реалізацію конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я в процесі трудової діяльності, на належні, безпечні і здорові умови праці.

6 травня було проведено практичне заняття по наданню першої долікарняної допомоги для працівників управління за участю фахівців Пулинської служби екстренної допомоги Майї Опанащук та Василя Грибана. 

Фахівці продемонстрували на добровільцю як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію та штучне дихання, показали методи зупинки зовнішньої кровотечі шляхом накладання давлючої пов’язки та джгута. Вони акцентували увагу на особливостях надання першої допомоги дітям і відповіли на запитання присутніх про дії при виникненні загрозливих станів для життя.

Новини

      Працівники управління прийняли участь в проведенні  Дня благоустрою в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Здійснені заходи по впорядкуванню території поблизу каналу МК -1  Великолугівської осушувальної системи с. Андріївка   (біля траси Київ - Чоп).  

 Проведені роботи по фарбуванню та побілці стелл. На території бази управління побілений паркан біля водойм, упорядковано 0,16 га газонів та квітників. В заходах брали участь 20 чоловік. Під час заходів ліквідовано 7  несанкціонованих сміттєзвалищ, з яких вивезено 3 куб.м побутових відходів. 

Новини

        З  03 по 04 квітня 2019 року пройшло навчання з охорони праці посадових осіб і спеціалістів Пулинського МУВГ було перевірено знання нормативно - правових актів  з  охорони праці.

Новини

Пулинське міжрайонне управління водного господарства приєдналось до нового  челенджу  #trashtag  та ділиться своїми фото прибирання біля водойми за межами населеного пункту с. Слобідка.

Новини

      Враховуючи актуальність питань та з  метою привернення уваги населення до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічного мислення,   15 березня провідним інженером з використання водних ресурсів Сівченко Г.І.  організована та проведена просвітницько - роз’яснювальна робота серед учнів 1 - 8 класів Очеретянської ЗОШ Пулинського району .

Новини

       14 березня в приміщенні Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять відбулася нарада - семінар за участю заступників та спеціалістів з питань водних ресурсів міжрайонних управлінь водного господарства. Від Пулинського МУВГ в нараді прийняла участь провідний інженер з використання водних ресурсів Сівченко Г.І.

На нараді розглядалися питання роботи водогосподарських організапцій щодо управління водними ресурсами в умовах переходу на басейновий принцип управління.

Новини

Пластику не місце на сміттєзвалищі !!!

          З 11 березня Пулинське міжрайонне управління водного господарства долучилось до еко - ініціативи Держводагентства України щодо збору використаних пластикових виробів (кришечки від пляшок з напоями, соку, йогурту, пляшки із засобів для домашнього побуту (гігієни), баночки від ліків, садові лійки та горщики для квітів тощо) з метою відправки їх на переробку. 

Просимо звернути увагу,  що пластикова сировина повинна відповідати наступним умовам:

- по-перше пластикові вироби мають містити спеціальну позначку з цифрами  2, 02 , також на виробі може бути нанесено маркування  HDPE. Цифра 2 і  напис HDPE  вказують на те, що пакувальна тара зроблена з поліетилену високого тиску;

- по - друге, збору підлягають лише непрозорі та чисті полімерні матеріали  з відповідним маркуванням.

Дякуємо   зазделегіть    за прояв    екосвідомості !

Новини

    22 лютого  начальник управління  В.А. Кучер в складі делегації Житомирської області прийняв участь в семінарі з питань реалізації ЗУ "Про оцінку впливу на довкілля" (ОВД) та ЗУ " Про стратегічну оцінку (СЕО) який організований та проведений за ініціативи Міністра екології та природніх  ресурсів   Остапа Семерака в місті Львів.

 

 

   

В грудні місяці 2018 року проведено навчання з працівниками управління з питань реалізації і захисту прав людини,учасників антитерористичної операції та  членів їх сімей.

 

В грудні управлінням було закуплено спецодяг для працюючих.

 

Пулинським МУВГ проводиться поточний ремонт гідротехнічної споруди (монтаж   шлюза регулятора) біля с. Чернявка.

 

22 листопада  2018 року провідний інженер з охорони праці пройшла навчання на тему: "Виконання робіт на каналах і трубопроводах та інших гідротехнічних спорудах" , яке було проведене  представниками Мелітопольської технічної школи на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства.

06  листопада начальник  управління  у  складі  делегації  БУВР Прип'ятi взяв участь у XVI Міжнародній спеціалізованій виставці  "AQUA - Ukraine - 2018"

Вітаємо Вас з Днем захисника України!
Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 

27 вересня  2018 року проведено навчання з працівниками управління з висвітленням питань правопросвітницького проекту, зокрема роз`яснені гарантовані їм Конституцією та Законами   України   права у відповідних сферах.

Працівники управління та підростаюче покоління підтримали ініціативу екологічної акції " Міжнародний день чистих берегів" прибравши береги водойми за межами населеного пункту с. Слобідка Пулинського району.

 

Обкошування канала 1-6-Д с. Слобідка, Тнянська о. с. бригадою ремонтувальників руслових. На фото (злів на право) технік-гідротехнік Кузнецов О.В., ремонтувальники руслові Корзун В.О. і Бурківський С.І. після робочої зміни.

Пулинським МУВГ проводиться ремонт ГТС РШ 5х2, ПК 176+10, с. Ясна Поляна, Теньківська осушувальна система.

Екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів»

15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів.

Пулинське міжрайонне управляння водного господарства долучається до цієї екологічної акції і вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу.

Рішенням №446  26 сесії  Романівської  Районної  Ради 10.08.2018р. було затверджено "Програму відновлення та догляду за внутрішньогосподарською меліоративною мережею, переданою у спільну власність сільських , селищних рад району на 2018рік".

23  серпня  працівники  Пулинського  упраління  взяли участь у  районних

заходах  до  Дня  Державного  Прапора  та Дня  Незалежності  України. 

На відзнаку 27-ї  річниці  Незалежності  України , за вагомі  показники в

праці,  активну  життєву позицію  занесено  на районну Дошку  Пошани

тракториста-машиніста  Пулинського  міжрайонного  управління водного

господарства  Кравченка  Віталія  Андрійовича.

 

Виконання земляних робіт бульдозером ДЗ-42 Г в с. Зелена

Поляна з благоустрою водойми.

 

 

 

Згідно наказу Державного агентства водних ресурсів України від

03.08.2018 року № 571 Житомирське обласне управління водних

ресурсів перейменовано у Басейнове управління водних ресурсів

річки Прип'ять.

 

Фахівцями управління в ремонтно-механічній майстерні

відремонтовано бульдозер ДЗ-42Г.

   

Пулинському МУВГ на постійну роботу потрібні ремонтувальники

руслові: смт Пулини - 2 чол., с.Чернявка - 1 чол., с.Очеретянка - 1 чол.

На Романівську ЕД: с.Пилипо-Кошара - 1 чол., смт Миропіль - 1 чол., с.

Романівка - 1 чол., с. Булдичів - 1 чол.

  

02 серпня 2018 року в рамках Указу Президента України від

 11.02.2018р. №44 працівники Пулинського МУВГ долучились до

 збору коштів на військову частину А 2076 та передали кошти

 через Пулинську РДА в сумі 3000 грн.

    24 липня 2018 року в Житомирському обласному управлінні

 водних ресурсів відбулася нарада, в якій прийняв участь

 начальник Пулинського МУВГ  Кучер Віталій Адамович.

7 липня поточного року начальник управління В.Кучер в складі делегації Житомирської області прийняв участь у масштабному екологічному заході з нагоди «Дня Дніпра – 2018»  організованого за ініціативою Державного агентства водних ресурсів України, з метою привернення уваги українців до головної річки України–Дніпра.

Зазначений захід проходив на Поштовій площі міста Києва під гаслом «Чистий Дніпро починається з тебе».

    28 червня 2018 року ; працівники управління прийняли участь у районних заходах святкування Дня Конституції. 

                27 червня 2018 року проведено навчання з працівниками управління з висвітленням питань правопросвітницького проекту,  зокрема роз`яснені гарантовані їм Конституцією та Законами України права у відповідних сферах.

  

  5-7 червня 2018 року  головний гідротехнік ПМУВГ Кравченко О.І.  пройшла навчання фахівців підрозділів з експлуатації водогосподарських систем в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства. 

    1 червня 2018 року відбулись урочисті збори трудового колективу з нагоди відзначення Дня працівників водного господарства. Присутніх привітали голова районної ради Липко Анатолій Петрович та начальник управління Кучер Віталій Адамович.

     Виконання земляних робіт технікою управління в смт. Пулини.

    У травні 2018 року управлінням виконувались роботи з водовідведення по вулиці Покровській смт. Пулини.

    03 травня 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася колегія, в якій прийняв участь начальник Пулинського МУВГ  Кучер Віталій Адамович.

    З  нагоди  Дня охорони праці в Україні з 23 по 27 квітня поточного року у кожному структурному підрозділі управління проведено додаткові заходи щодо запобігання  нещасним випадкам та профзахворювання,  підвищення рівня  безпеки й умов  та гігієни праці,  впровадження сучасних методів  культури  охорони  праці. 

    26 квітня 2018 року  по вшануванню пам’яті загиблих під час ліквідації на Чорнобильській АЕС колективом управління було прийнято участь в районних заходах біля пам'ятного знаку "Ліквідаторам аварії на ЧАЕС". 

    21 квітня 2018 року був проведений День довкілля (День благоустрою), який проходив в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля". В заходах прийняли участь 46 чоловік. Приведені до належного естетичного та санітарного стану території поблизу водних об'єктів на площі 7 га. Прибрано сміття та ліквідовано 11 несанкціонованих сміттєзвалищ, вивезено побутових відходів обсягом 4 м³. Упорядковані території виробничих баз.

    19 квітня 2018 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулась нарада служб охорони праці про підсумки роботи за 2017 рік,  І квартал 2018 року та основні завдання на ІІ квартал 2018 року. В роботі наради прийняла участь провідний інженер з охорони праці Ветраченко М.М.

Виготовлення автобусної зупинки.

     29 березня 2018 року проведено навчання з працівниками управління з висвітленням питань правопросвітницького проекту, зокрема роз`яснені гарантовані їм Конституцією та Законами України права у відповідних сферах.

    20 березня 2018 року проведено щорічне навчання з охорони праці з працівниками управління та ознайомлення  їх з обставинами  та причинами нещасних випадків,  пов`язаних з виробництвом,  які сталися у 2017 році в організаціях галузі.

    15 березня 2018 року проведено відкритий урок з учнями Івановицької ЗОШ присвячений Всесвітньому дню води.

               Проводиться розчистка від снігу території бази управління.

19 лютого 2018 року у приміщенні Житомирського обласного управління водних ресурсів відбулася нарада, яку проводив начальник управління Василь Азима по підсумках колегії Держводагенства, що відбулася у м.Дніпро 15 лютого 2018року.

У роботі наради прийняв участь начальник Пулинського МУВГ - Кучер Віталій Адамович.

    24 січня 2018 року в Житомирському обласному управлінні водних ресурсів відбулась колегія за участі начальника Пулинського МУВГ Кучера Віталія Адамовича, де розглядались наступні питання:

    1.Про підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу області за 2017 рік.

    2.Оптимізація структури управлінь водного господарства.

    3.Підсумки розгляду кошторисів та штатних розписів управлінь водного господарства на 2018 рік.

 

    Пулинське МУВГ проводить підготовку (обкатку) мотокоси FS 450    до роботи, яку було придбано у грудні місяці поточного року.