Водні джерела

Однією із складових забезпечення населення водою є природні джерела. Природні джерела і витоки являються основними живильними артеріями водних об'єктів.

Водні ресурси зони діяльності управління представлені 3 середніми та 42 малими річками загальною протяжністю 511,3 км., струмками в кількості 59 шт., загальною довжиною 388,6 км. Ставків у Пулинському районі налічується 40 шт. в Романівському - 84. Площа земельних ділянок, на яких розташовані водогосподарські об'єкти міжгосподарської мережі становить 1160,18 га.

На виконання наказу Держводагентства від 09.08.2007р. № 154, управлінням з метою організації чіткого виконання заходів по відновленню природних водних джерел  продовжується відповідна робота.

За попередні роки за безпосередньої участі і допомоги управлінням було відновлено і проведено благоустрій 43 природних джерел, з них в 2018 році проведено відновлення 5-х природних джерел по Врублівській і Вільшанській сільських радах Романівського району, Курненьській сільській, Соколівській сільській та Пулинській селищній радах Пулинського району.