Дні водних ресурсів та довкілля

2018 рік

     Нестача питної води, зростаюче забруднення водних ресурсів, марнотратне й нераціональне використання в господарстві - все це перетворило воду на проблему номер один у світі.

    Враховуючи значення, яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на землі, у багатьох країнах світу щороку 22 березня відзначається Всесвітній день води або Всесвітній день водних ресурсів.

    Основна мета проведення Всесвітнього дня води - привернути увагу громадськості до стану водних об`єктів і проблем, пов`язаних з їх відновленням і охороною.

    Це ще один привід замислитися про значення води в житті кожної людини, про проблеми нестачі питної води, необхідності збереження та раціонального використання водних ресурсів.

     14 березня 2018 року перед учнями 5-11 класів Івановицької ЗОШ Пулинського району з інформацією виступила провідний інженер з використання водних ресурсів - Сівченко Галина Іванівна.

     Для висвітлення актуальних проблем з раціонального використання та охорони водних ресурсів підготовлена  стаття  «Бережіть воду», яка надрукована в Пулинській  районній газеті «Вісті» №  11  від 16 березня 2018 року.

2017 рік

Враховуючи актуальність питань щодо управління водними ресурсами , а також обізнаності громадян щодо проблем, пов’язаних з водним фактором, з метою поліпшення екологічної освіти, виховання дітей і молоді проведена просвітницько - роз’яснювальна робота, яка спрямована на звернення уваги з питань раціонального використання та охорони водних ресурсів, поліпшення стану джерел, річок і водойм. 15 березня 2017 року перед учнями 3 класу Пулинської ЗОШ Пулинського району з інформацією виступила провідний інженер з використання водних ресурсів - Сівченко Галина Іванівна.

 Для висвітлення актуальних проблем з раціонального використання та охорони водних ресурсів підготовлена  стаття  «Проблема води, як ніколи, актуальна » яка надрукована в Пулинській  районній газеті « Вісті» №  12  від 23 березня 2017 року.

22 березня 2017 року в управлінні проведені збори, одне із питань  -   важливість води для розвитку суспільства, продуктивної економіки і соціального добробуту людей, присвячене Всесвітньому дню води.

                    Проведена аналітична характеристика водних ресурсів та стану водогосподарської обстановки в районах зони діяльності управління.   

                    8 квітня 2017 року управління приймало участь в проведенні щорічної акції - День довкілля (День благоустрою).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Працівниками управління  проведено впорядкування та прибирання від сміття прибережної захисної смуги р.Тенька та р.Білка, було  висаджено 160 шт дерев та прибрано територію  на площі 6 га. Ліквідовано несакціонованих сміттєзвалищ 8 шт. Всього вивезено побутових відходів в кількості 4 м³.

                    З нагоди відзначення професійного свята Дня працівників водного господарства була розміщена публікація начальника управління Кучера В.А. в районній газеті вісті від 01.06.2017 р. №21.